Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
1300 Crestdale RD, Lincoln, NE 68510
Single Family Home
4 Beds4 Baths3,307 SqFt
$ 817,000 $ 817,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
3770 SW 91st ST, Denton, NE 68339
Single Family Home
4 Beds3 Baths3,522 SqFt
$ 729,000 $ 729,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1508 S 93rd ST, Lincoln, NE 68520
Townhouse
4 Beds3 Baths3,108 SqFt
$ 650,000 $ 663,000 2.0%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
2236 Bradfield DR, Lincoln, NE 68502
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,688 SqFt
$ 485,000 $ 515,000 5.8%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
6739 Rockwood LN, Lincoln, NE 68516
Single Family Home
4 Beds3 Baths3,167 SqFt
$ 425,000 $ 432,500 1.7%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
531 Cottonwood DR, Lincoln, NE 68510
Single Family Home
4 Beds2 Baths3,152 SqFt
$ 399,500 $ 425,000 6.0%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
6951 La Salle ST, Lincoln, NE 68516
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,956 SqFt
$ 375,000 $ 375,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
7420 S 17th ST, Lincoln, NE 68512
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,326 SqFt
$ 370,000 $ 350,000 5.7%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1745 S 25th ST, Lincoln, NE 68502
Single Family Home
4 Beds2 Baths2,516 SqFt
$ 350,000 $ 350,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
7431 S 17th ST, Lincoln, NE 68512
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,168 SqFt
$ 350,000 $ 350,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1901 B ST, Lincoln, NE 68502
Single Family Home
5 Beds4 Baths4,252 SqFt
$ 344,000 $ 344,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1822 N 52nd ST, Omaha, NE 68104
Single Family Home
2 Beds2 Baths1,830 SqFt
$ 327,500 $ 340,000 3.7%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
2610 Surrey CT, Lincoln, NE 68512
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,923 SqFt
$ 322,000 $ 322,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1801 Skyline DR, Lincoln, NE 68506
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,601 SqFt
$ 320,000 $ 330,000 3.0%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
2860 W Peach ST, Lincoln, NE 68522
Single Family Home
4 Beds2 Baths2,184 SqFt
$ 315,000 $ 315,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
2960 S 11th ST, Lincoln, NE 68502
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,989 SqFt
$ 285,000 $ 280,000 1.8%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1837 Harrison AVE, Lincoln, NE 68502
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,332 SqFt
$ 277,500 $ 277,500
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1945 Park AVE, Lincoln, NE 68502
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,593 SqFt
$ 274,000 $ 274,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
5835 S 41st ST, Lincoln, NE 68516
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,590 SqFt
$ 273,000 $ 275,000 0.7%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1302 W South ST, Fremont, NE 68025
Single Family Home
2 Beds1 Bath806 SqFt
$ 265,000 $ 280,000 5.4%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
2310 S 36th ST, Lincoln, NE 68506
Single Family Home
2 Beds2 Baths736 SqFt
$ 250,000 $ 250,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
3464 Orchard ST, Lincoln, NE 68503
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,424 SqFt
$ 240,000 $ 240,000
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1520 S 23rd ST, Lincoln, NE 68502
Multi-Family
4 Beds3 Baths2,278 SqFt
$ 239,000 $ 234,000 2.1%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
835 S 34th ST, Lincoln, NE 68510
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,532 SqFt
$ 236,000 $ 225,000 4.9%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
3400 Glenhaven PL, Lincoln, NE 68506
Townhouse
2 Beds2 Baths1,125 SqFt
$ 210,500 $ 219,500 4.1%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
853 S 45Th ST, Lincoln, NE 68510
Multi-Family
2 Beds2 Baths1,325 SqFt
$ 210,000 $ 200,000 5.0%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
1826 S 23rd ST, Lincoln, NE 68502
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,326 SqFt
$ 208,000 $ 205,000 1.5%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
500 N 70th ST, Lincoln, NE 68505
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,008 SqFt
$ 207,000 $ 212,000 2.4%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
6620 Fremont ST, Lincoln, NE 68507
Single Family Home
2 Beds1 Bath775 SqFt
$ 200,000 $ 195,000 2.6%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
2901 A ST, Lincoln, NE 68510
Condo
1 Bed1 Bath585 SqFt
$ 148,000 $ 155,000 4.5%
Listed by Josie Tidball Giving Realty
GET MORE INFORMATION

Broker, Owner, Green, ABR | License ID: 20180425
+1(402) 802-7779 | miriah@giving-realty.com