- 1/53 53Pending
$ 435,000
4 Beds4 Baths3,135 SqFt
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
5903 Longview ST, Papillion, NE 68133
Single Family Home
5 Beds3 Baths3,505 SqFt
$ 512,000 $ 512,000
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
12105 S 208 ST, Gretna, NE 68028
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,504 SqFt
$ 445,000 $ 445,000
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
14414 S 21st ST, Bellevue, NE 68123
Single Family Home
4 Beds4 Baths2,935 SqFt
$ 375,000 $ 375,000
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
802 Pineview DR, Papillion, NE 68046
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,134 SqFt
$ 325,850 $ 320,000 1.8%
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
1110 Crest RD, Papillion, NE 68046
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,995 SqFt
$ 305,000 $ 310,000 1.6%
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
5018 Charles ST, Omaha, NE 68132
Single Family Home
2 Beds2 Baths1,811 SqFt
$ 298,000 $ 298,000
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
3323 Coffey AVE, Bellevue, NE 68123
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,112 SqFt
$ 297,000 $ 297,000
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
2106 Marilyn DR, Papillion, NE 68046
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,549 SqFt
$ 295,000 $ 295,000
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
3207 S 134 AVE, Omaha, NE 68144
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,852 SqFt
$ 279,900 $ 279,900
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
310 S 50th ST, Omaha, NE 68132
Single Family Home
4 Beds1 Bath1,799 SqFt
$ 250,000 $ 285,000 12.3%
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
11307 Hartman CIR, Omaha, NE 68164
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,224 SqFt
$ 230,000 $ 215,000 7.0%
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
2708 Jefferson ST, Bellevue, NE 68005
Single Family Home
1 Bed1 Bath502 SqFt
$ 150,000 $ 150,000
Listed by Leslie Palensky Giving Realty
GET MORE INFORMATION

Broker, Owner, Green, ABR | License ID: 20180425
+1(402) 802-7779 | miriah@giving-realty.com